- Nabożeństwo majowe w tygodniu odprawimy po pierwszej Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej w domach i przy figurach.
- Dziękuję Wam za troskę o przydrożne figurki, za ich posprzątanie i udekorowanie. Dziękuję również za troskę o cmentarz, o zabieranie śmieci do swoich domostw. Bóg zapłać.
- Za tydzień po Mszy św. o 9.30 zapraszam rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Porozdajemy teksty i ustalimy daty prób komunijnych.
- Za tydzień po Mszy św. o 11.30 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania.
- Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
- Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tace.
- Życzę Wam dobrej niedzieli.



Nikt nie odpowiedział na ten artykuł
Napisz komentarz