Nabożeństwo majowe w tygodniu odprawimy po pierwszej Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej w domach i przy figurach. Dziękuję Wam za troskę o przydrożne figurki, za ich posprzątanie i udekorowanie. Dziękuję również za troskę o cmentarz, o zabieranie śmieci do swoich domostw. Bóg zapłać. Za […]
